16 maja 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 000 zł

Cena wylicytowana: 1 000 zł

akryl/papier, 100 x 70 cm (w świetle oprawy)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Radosław Szymaniak | "Iluzja" | 2013 r.'
ID: 70020