16 maja 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 000 zł

Cena wylicytowana: 3 000 zł

olej/płótno, 65 x 92 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AGNIESZKA ZABRODZKA | "EDEN" | OLEJ NA PŁÓTNIE | 2019'
ID: 70048