16 maja 2019 godz. 19:00

Monika Mrowiec (ur. 1991, Opole)
Dworski arystokrata, 2019 r.
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Dworski arystokrata, 2019 r.

Cena wylicytowana: 1 500 zł

akryl/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany p.d.: 'Mm.'
na odwrociu opisany: 'MONIKA MROWIEC | 2019 ROK | "DWORSKI | ARYSTOKRATA"'
ID: 70093