16 maja 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 000 zł
44

Cena wylicytowana: 2 000 zł

olej/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'PUrbanek | Duch | Maszyny | AD 2019'
ID: 70283