16 maja 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 000 zł
54

Cena wylicytowana: 1 000 zł

akryl/płótno, 60 x 50 cm
sygnowany i datowany p.g.: 'm. URBANEK '19'
ID: 70052