16 maja 2019 godz. 19:00

Campio (ur. 1988, Puławy)
Dostojnik, 2019 r.
Cena wylicytowana: 3 400 zł
Campio (ur. 1988, Puławy)
Dostojnik, 2019 r.

Cena wylicytowana: 3 400 zł

akryl, olej, spray/płótno, 110 x 110 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Campio" | "DOSTOJNIK" | olej, sprej, akryl, fluo 110 x 110 | 2019'
ID: 70287