16 maja 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 200 zł

Cena wylicytowana: 2 200 zł

akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'P. K. MIKULSKA 2019'
ID: 70224