16 maja 2019 godz. 19:00

Emil Goś (ur. 1986)
Bielik, 2019 r.
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Emil Goś (ur. 1986)
Bielik, 2019 r.

Cena wylicytowana: 1 000 zł

akryl, olej/piórko, 120 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'EMIL GOŚ | "BIELIK" | 2019 r.'
ID: 70127