16 maja 2019 godz. 19:00

Paweł Tkaczyk (ur. 1979, Przeworsk)
Bez tytułu, dyptyk, 2016 r.
Cena wylicytowana: 1 500 zł
56
Bez tytułu, dyptyk, 2016 r.

Cena wylicytowana: 1 500 zł

akryl/płótno, 40 x 60 cm (całość)
sygnowany i datowany na odwrociu: 'P. TKACZYK | 2016' (każda część)
ID: 69139