16 maja 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 100 zł
58

Cena wylicytowana: 1 100 zł

akryl, collage/płótno, 140 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PIOTR WORONIEC JR_ | "AFORYZM 55" | 2017_'
ID: 70275