21 stycznia 2020, godz. 19:00

Joanna Głażewska (ur. 1973)
Wszystko się ułoży, 2019
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Joanna Głażewska (ur. 1973)
Wszystko się ułoży, 2019

Cena wywoławcza: 1 000 zł

akryl/płótno, 200 x 160 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Wszystko się ułoży | Joanna Głażewska 2019'
ID: 80902