21 stycznia 2020, godz. 19:00

Malwina Jagóra (ur. 1990, Łowicz)
Wakacje w Holandii, 2019
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Wakacje w Holandii, 2019

Cena wywoławcza: 1 000 zł

akryl/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'MJagóra | 2019'
ID: 80875