21 stycznia 2020, godz. 19:00

Martyna Mączka (ur. 1988, Bielsko-Biała)
W stronę słońca, 2019
Cena wywoławcza: 1 000 zł
W stronę słońca, 2019

Cena wywoławcza: 1 000 zł

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Martyna Mączka 2019'
ID: 80984