21 stycznia 2020, godz. 19:00

Katarzyna Środowska (ur. 1971, Warszawa)
W słoneczny dzień, 2019
Cena wywoławcza: 1 000 zł
W słoneczny dzień, 2019

Cena wywoławcza: 1 000 zł

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'ŚRODOWSKA 2019'
na odwrociu opisany: '"W SŁONECZNY DZIEŃ" | ŚRODOWSKA 2019 | OLEJ NA PŁÓTNIE | 2019 r. | 100 x 100 cm | Katarzyna Środowska'
ID: 81004