21 stycznia 2020, godz. 19:00

Hanna Rozpara (ur. 1990, Sosnowiec)
U 01, 2019
Cena wywoławcza: 1 000 zł
U 01, 2019

Cena wywoławcza: 1 000 zł

akryl, żywica epoksydowa/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Hanna Rozpara 2019'
na odwrociu opisany: 'Hanna | Rozpara | 2019'
ID: 80768