21 stycznia 2020, godz. 19:00

Grzegorz Klimek (ur. 1987, Kłobuck)
Totem, 2019
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Totem, 2019

Cena wywoławcza: 1 000 zł

technika własna/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany i datowany l.g.: 'G. Klimek | 2019'
na odwrociu opisany: 'G. Klimek | Totem | 2019'
ID: 81195