21 stycznia 2020, godz. 19:00

Kamil Stańczak (ur. 1980, Puławy)
Szumy, 2019
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Szumy, 2019

Cena wywoławcza: 1 000 zł

akryl, olej/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'K. STAŃCZAK '2019'
na odwrociu opisany: 'K. STAŃCZAK | 2019 | LUBLIN | POLSKA | "SZUMY" | OLEJ. | AKRYL'
ID: 81153