21 stycznia 2020, godz. 19:00

Aleksandra Staniorowska (ur. 1990, Wrocław)
Sigma, 2016
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Sigma, 2016

Cena wywoławcza: 1 000 zł

olej/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i datowany w kompozycji: 'A. Staniorowska 2016'
ID: 80987