21 stycznia 2020, godz. 19:00

Łukasz Kowalik \ Lu Svensson (ur. 1989, Starachowice)
Pełnia w baranie, 2019
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Pełnia w baranie, 2019

Cena wywoławcza: 1 000 zł

akryl/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'LU S | VENS | SON | 2019'
na odwrociu opisany: 'SERIA: FAZY KSIĘŻYCA | TYTUŁ: PEŁNIA W BARANIE | AUTOR: LU SVENSSON | ROK: 2019'
ID: 81025