21 stycznia 2020, godz. 19:00

Kat Garstka (ur. 1977)
Ostatnie lustro, 2019
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Kat Garstka (ur. 1977)
Ostatnie lustro, 2019

Cena wywoławcza: 1 000 zł

akryl/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany w kompozycji: 'Kat Garstka'
na odwrociu opisany: 'Kat Garstka 2019 | Ostatnie lustro | Poslední zrcadlo | The last mirror'
ID: 81070