21 stycznia 2020, godz. 19:00

Tomasz Koclęga (ur. 1968, Zawiercie)
Onus avaritia, 2019
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Onus avaritia, 2019

Cena wywoławcza: 1 000 zł

brąz, kamień, złoto, 24 x 15 x 15 cm
sygnowany, datowany i numerowany u spodu: 'Koclęga 2019 | 2/10'
hologram autorski u dołu
ID: 80880