21 stycznia 2020, godz. 19:00

Monika Mrowiec (ur. 1991, Opole)
Okres ochronny, 2019
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Okres ochronny, 2019

Cena wywoławcza: 1 000 zł

akryl/płótno, 90 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'Mm.'
na odwrociu opisany: ''OKRES OCHRONNY" | MONIKA MROWIEC | 2019 ROK'
ID: 80776