21 stycznia 2020, godz. 19:00

Małgorzata Jastrzębska (ur. 1975, Lublin)
Nr 662, 2019
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Nr 662, 2019

Cena wywoławcza: 1 000 zł

olej/płótno, 60 x 42 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '-2020- MJ. | 2019 | 662. | MAŁGOTZATA JASTRZĘBSKA 2019 662'
ID: 81136