21 stycznia 2020, godz. 19:00

Mariusz Klimek (ur. 1982)
Negatyw, 2019
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Mariusz Klimek (ur. 1982)
Negatyw, 2019

Cena wywoławcza: 1 000 zł

akryl/płótno, 86,5 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MARIUSZ KLIMEK | "NEGATYW" 2019'
ID: 80971