21 stycznia 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 200 zł
61

Cena wylicytowana: 2 200 zł

technika mieszana/płótno, 65 x 81 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Piotr Woroniec Jr_ | "KSZTAŁT RÓŻNICY_ | 2019_'
ID: 81050