21 stycznia 2020, godz. 19:00

Urszula Teperek (ur. 1985, Warszawa)
Kobiety No 49, 2019
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Kobiety No 49, 2019

Cena wywoławcza: 1 000 zł

akryl/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ULA TEPEREK | KOBIETY no 49 | 2019'
ID: 80874