21 stycznia 2020, godz. 19:00

Dorota Zuber (ur. 1979, Gliwice)
In a parallel space things will not collide, 2019
Cena wywoławcza: 1 000 zł

Cena wywoławcza: 1 000 zł

akryl/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Dorota Zuber | In a parallel space things will not collide | akryl, werniks 2019'
ID: 81154