21 stycznia 2020, godz. 19:00

Marta Szarek-Michalak (ur. 1979, Bochnia)
Horses I, 2019
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Horses I, 2019

Cena wywoławcza: 1 000 zł

akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Marta Szarek 2019'
ID: 81026