21 stycznia 2020, godz. 19:00

Katarzyna Garncarek (ur. 1985, Głowno)
Foliówka 3, 2018
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Foliówka 3, 2018

Cena wywoławcza: 1 000 zł

olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'K. GARNCAREK "BRonka" | 2018'
ID: 80975