21 stycznia 2020, godz. 19:00

Adam Wątor (ur. 1970, Myślenice)
Dziewczyna z rzeźbą Moora 4, 2019
Cena wywoławcza: 1 000 zł

Cena wywoławcza: 1 000 zł

akryl/płótno, 100 x 110 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Adam | Wątor | 2019'
na odwrociu opisany: ':DZIEWCZYNA Z RZEŹBĄ | MOORA 4" | ADAM WĄTOR 2019'
ID: 77824