21 stycznia 2020, godz. 19:00

Urszula Kałmykow (ur. 1986, Białowieża)
Cisza, dyptyk, 2019
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Cisza, dyptyk, 2019

Cena wywoławcza: 1 000 zł

olej/płótno, 100 x 200 cm
sygnowany na odwrociu: 'Urszula Kałmykow'
ID: 80737