21 stycznia 2020, godz. 19:00

Anna Pszonka (ur. 1989, Krosno)
Ciche dni, 2019
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Ciche dni, 2019

Cena wywoławcza: 1 000 zł

olej/płótno, 60 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'A. P. Pszonka'
opisany na odwrociu: 'CICHE DNI / SILENT TREATMENT, 2019 | Anna P. Pszonka'
ID: 81023