21 stycznia 2020, godz. 19:00

Ewa Witkowska (ur. 1985, Płońsk)
Bez tytułu, 2019
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Bez tytułu, 2019

Cena wywoławcza: 1 000 zł

akryl/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany l.d.: 'WITKOWSKA'
na odwrociu opisany: 'WITKOWSKA E. 2019 2355'
ID: 80950