21 stycznia 2020, godz. 19:00

Agnieszka Rowińska (ur. 1991, Warszawa)
Bez tytułu, 2019
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Bez tytułu, 2019

Cena wywoławcza: 1 000 zł

olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'A. ROWIŃSKA '19'
ID: 81053