21 stycznia 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 000 zł

Cena wylicytowana: 3 000 zł

akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Aleksandra Kowalczyk 2019'
ID: 81073