21 stycznia 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 500 zł

Cena wylicytowana: 3 500 zł

olej/płótno, 116 x 81 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AGNIESZKA ZABRODZKA | BEZ TYTUŁU | OLEJ NA PŁÓTNIE | 2019'
ID: 80876