21 stycznia 2020, godz. 19:00

Aleksandra Bukowska (ur. 1988, Warszawa)
Ariadna zagubiona, 2019
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Ariadna zagubiona, 2019

Cena wywoławcza: 1 000 zł

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'ABukowska 2019'
ID: 81068