Termin wystawy:
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Sprawdź PDF
Sprawdź PDF

Karolina Kołtunicka +48 22 163 66 43, +48 664 150 864 k.koltunicka@desa.pl

Aleksandra Kasprzyńska +48 506 252 031 a.kasprzynska@desa.pl

Lista obiektów (78)

Mariusz Dydo (ur. 1979, Tarnów)
Żubr XL model Snake, 2019
ceramika szkliwiona, 23 x 28 x 14 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Joanna Sułek-Malinowska
Psiapsiółki, 2018
akryl/płótno, 60 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Aleksandra Osa
Z cyklu 'Melting Paradise', MP3-2, 2018
olej/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Jarosław Szewczyk
Prasowy, 2019
akryl/płótno, 98 x 146 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Maciej Majewski
Plaża Matosinhos, Porto, 2019
akryl/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Jacek Cyganek
Jak zostać biednym krok po kroku, 2019
akryl/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Zuzanna Jankowska
Wieża Babel, 2019
akryl/płótno, 65 x 73 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Paulina Jołda
Postforma, 2018
akryl, olej/płótno, 120 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Magdalena Stoch
Scena włoska, 2019
olej/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Marek Ejsmond-Ślusarczyk
Elizjum II, 2012
akryl/płótno, 90 x 130 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Paweł Tkaczyk
Bez tytułu, 2019
akryl/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aleksandra Mysiorska
W ogrodzie różanym, 2019
olej/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Maria Szeszuła
Kompozycja XII B, 2019
technika mieszana/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
47
Agnieszka Figurska
Metropolie 80, 2019
akryl/płótno, 60 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
48
Romuald Musiolik
Miasto Berneulf, 2019
olej/płótno, 80 x 150 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
49
Konrad Hamada
Nokturn, 2017
olej/płótno, 60 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
50
Beata Tarnowska
Z cyklu 'Nierzeczywiste', 2018
akryl, olej/płótno, 120 x 160 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 1 100 zł
51
Małgorzata Pabis
The call, 2019
technika mieszana/płótno, 120 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
52
Katarzyna Kombor
Bez tytułu, 2019
akryl/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
53
Karolina Radoch
Oksymoron 18, 2019
akryl/płótno, 120 x 70 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
54
Agata Krutul
Rød seil, 2019
akryl, technika mieszana/płótno, 70 x 50 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł
55
Patrycja Kruszyńska-Mikulska
King of Spitsbergen, 2019
akryl/płótno, 100 x 150 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
56
Marta Bilecka
Late blue summer, 2019
akryl/płótno, 50 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
57
Magdalena Kępka
Flauta na Bałtyku, 2019
akryl, olej/płótno, 80 x 120 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
58
Marzena Bis
Underwater, 2019
akryl/płótno, 73 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
59
Rafał Gawlik
Morfizm 8, 2019
olej/płótno, 65 x 81 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
60
Wojciech Bański
Bionizm no. 424, 2019
olej/płótno, 50 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
61
Piotr Woroniec Jr
Kształt różnicy, 2019
technika mieszana/płótno, 65 x 81 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
62
Ewelina Ulanecka
Mirage, dyptyk, 2019
akryl, technika własna/płótno, 120 x 100 cm (wymiary każdej pracy)
Cena wylicytowana: 6 000 zł