Termin wystawy:
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Sprawdź PDF
Sprawdź PDF

Karolina Kołtunicka +48 22 163 66 43, +48 664 150 864 k.koltunicka@desa.pl

Aleksandra Kasprzyńska +48 506 252 031 a.kasprzynska@desa.pl

Lista obiektów (78)

Kat Garstka
Ostatnie lustro, 2019
akryl/płótno, 60 x 60 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Adam Wątor
Dziewczyna z rzeźbą Moora 4, 2019
akryl/płótno, 100 x 110 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Kamil Stańczak
Szumy, 2019
akryl, olej/płótno, 120 x 100 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Agnieszka Zabrodzka
Bez tytułu, 2019
olej/płótno, 116 x 81 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Martyna Mączka
W stronę słońca, 2019
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Mirella Stern
Karuzela zdarzeń, 2019
akryl, technika mieszana/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Urszula Kałmykow
Cisza, dyptyk, 2019
olej/płótno, 100 x 200 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Hanna Rozpara
U 01, 2019
akryl, żywica epoksydowa/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Aleksandra Staniorowska
Sigma, 2016
olej/płótno, 120 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Grzegorz Klimek
Totem, 2019
technika własna/płótno, 120 x 90 cm
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Joanna Głażewska
Wszystko się ułoży, 2019
akryl/płótno, 200 x 160 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Michał Czuba
Autoportret, 2017
olej/plexi, płyta HDF, 50 x 35 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Magdalena Libero
Z cyklu 'Matka', Bez tytułu, 2017
technika mieszana/płótno, 50 x 50 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Katarzyna Środowska
W słoneczny dzień, 2019
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Aleksandra Bukowska
Ariadna zagubiona, 2019
akryl/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Katarzyna Garncarek
Foliówka 3, 2018
olej/płótno, 100 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Dorota Zuber
In a parallel space things will not collide, 2019
akryl/płótno, 100 x 150 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Agnieszka Rowińska
Bez tytułu, 2019
olej/płótno, 100 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Aleksandra Kowalczyk
Bez tytułu, 2019
akryl/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Malwina Jagóra
Wakacje w Holandii, 2019
akryl/płótno, 120 x 80 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Urszula Teperek
Kobiety No 49, 2019
akryl/płótno, 80 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Łukasz Kowalik \ Lu Svensson
Pełnia w baranie, 2019
akryl/płótno, 150 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Tomasz Koclęga (ur. 1968, Zawiercie)
Onus avaritia, 2019
brąz, kamień, złoto, 24 x 15 x 15 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Monika Mrowiec
Okres ochronny, 2019
akryl/płótno, 90 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Anna Pszonka
Ciche dni, 2019
olej/płótno, 60 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Ewa Witkowska
Bez tytułu, 2019
akryl/płótno, 80 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Maria Jagłowska
Wszystkie moje robaki, 2019
akryl/płótno, 140 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Marta Szarek-Michalak
Horses I, 2019
akryl/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Mariusz Klimek
Negatyw, 2019
akryl/płótno, 86,5 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Joanna Półkośnik
Po deszczu, 2019
akryl/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł