20 sierpnia 2020 godz. 19:00

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Cena wywoławcza: 1 000 zł

akryl/płótno, 130 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Hanna Rozpara 2020'
opisany na odwrociu: 'HANNA ROZPARA "ROŚLINY" 2020' oraz 'Hanna | Rozpara | 2020'
ID: 87692