20 sierpnia 2020 godz. 19:00

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Cena wywoławcza: 1 000 zł

akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'M. S. KAMIŃSKI | 2019'
opisany na odwrociu: 'MICHAŁ SATURNIN KAMIŃSKI | 2019 "DZIAŁKA"'
ID: 87574