20 sierpnia 2020 godz. 19:00

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Cena wywoławcza: 1 000 zł

akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'ABukowska 2020'
ID: 87186