20 sierpnia 2020 godz. 19:00

Rafał Knop (ur. 1970, Żywiec)
Z cyklu 'Swimming pool', Madame Ev XX, 2020
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Rafał Knop (ur. 1970, Żywiec)

Cena wywoławcza: 1 000 zł

olej/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'KNOP'
na odwrociu opisany: ''Madame EV 'XX | SWIMMING POOL | RAFAŁ KNOP 2020 | OIL ON CANVAS 120 x 120 | #5136'
ID: 87897