20 sierpnia 2020 godz. 19:00

Izabela Gałązka (ur. 1984, Janów)
Kobieta i łabędź, 2020
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Kobieta i łabędź, 2020

Cena wywoławcza: 1 000 zł

akryl/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'IG VI 2020'
opisany na odwrociu: 'Izabela Gałązka VI 2020'
ID: 87586