20 sierpnia 2020 godz. 19:00

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Cena wywoławcza: 1 000 zł

olej/płótno, 65 x 81 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'R. Gawlik '19'
ID: 87797