20 sierpnia 2020 godz. 19:00

Bartosz Jancik (ur. 1993, Kraków)
Ziemia malarza. Wyspy abstrakcji, 2020
Cena wywoławcza: 1 000 zł

Cena wywoławcza: 1 000 zł

akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany l.d.: 'Bartosz | Jancik'
opisany na odwrociu: 'Bartosz Jancik | ziemia malarza | wyspy abstrakcji | 2020'
ID: 87891