20 sierpnia 2020 godz. 19:00

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Cena wywoławcza: 1 000 zł

akryl/płótno, 90 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'JAKÓBCZAK'
opisany na odwrociu: '2020 | KAMIL | JAKÓBCZAK'
ID: 87776