20 sierpnia 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 400 zł

Cena wylicytowana: 1 400 zł

akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany l.g.: 'G. Klimek'
na odwrociu opisany: 'G. Klimek | "Pędzący rower IX" | 2020'
ID: 87961