20 sierpnia 2020 godz. 19:00

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Cena wywoławcza: 1 000 zł

olej, tempera/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AGNIESZKA ZABRODZKA | BEZ TYTUŁU | OLEJ I TEMPERA | 120 X 90 CM | 2020 R.'
ID: 87754