20 sierpnia 2020 godz. 19:00

Urszula Teperek (ur. 1985, Warszawa)
Z cyklu 'Kobieca geometria', Woda, 2020
Cena wywoławcza: 1 000 zł

Cena wywoławcza: 1 000 zł

akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ULA TEPEREK | CYKL KOBIECA GEOMETRIA | -WODA 2020'
ID: 87777